Vyhľadávanie zájazdov
Rozšírené vyhľadávanie
Wien - Turecko - Turecká riviéra - Alanya

Wien

Turecko » Turecká riviéra » Alanya

, Hotel starstarstar

LM


Wien

Počet termínov:

21 termínov / 21 Last minute / 0 First moment

Strava:

Polpenzia

Doprava:

letecky Bratislava, Sliač, Poprad, Košice

Počasie:

Dnes Počasí v Alanya - transparent 27°C


Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Wien
Kategória hotela: ***+
Popis lokality
Známe stredisko sa nachádza na pobreží Stredozemného mora, približne 120 km od Antalye, na východe Tureckej riviéry. Krásnu panorámu letoviska neodmysliteľne dotvára pohorie Taurus. Pre túto oblasť sú typické banánové plantáže a citrusové háje. Alanya je rušné mesto aj turistické stredisko s bohatým nočným životom zároveň. Nájdete tu piesočnaté i kamienkové pláže, známu Červenú vežu, jaskyňu Damlatas s liečivými účinkami a nespočetné množstvo hotelov, reštaurácií, barov, kaviarní a diskoték.
Ubytovanie
Príjemný menší hotel je situovaný priamo pri nádhernej piesočnatej pláži, od ktorej je oddelený len miestnou cestou               a promenádou. Centrum mesta Alanya, s množstvom obchodov a reštaurácií, je hneď za rohom. Vzdialenosti pláž 50 m centrum 750 m nákupné možnosti 150 m letisko 125 km Ubytovanie dvojlôžkové izby, možnosť jednej prístelky jednolôžkové izby (za príplatok) TV/SAT, telefón, WiFi na izbe (zdarma) klimatizácia trezor, minichladnička (za poplatok) vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy balkón Vybavenie hotela národná kategorizácia (***) vstupná hala s recepciou, WiFi (zdarma) počítač s internetom (za poplatok) reštaurácia, bar, plážový bar (za poplatok) malý bazén, detský bazén ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma)
Stravovanie
Polpenzia. Raňajky a večere formou bufetových stolov.
Pláž
piesočnato - kamienková pláž ležadlá a slnečníky (za poplatok)
Šport a zábava
plážový volejbal (za poplatok) vodné športy na pláži (za poplatok)
Doprava
letecky Bratislava, Sliač, Košice, Poprad trvanie letu 2 hod. 20 min. transfer cca 3 hod.
Naša mienka
Čistý a dobre zariadený hotel blízko živého centra Alanye a zároveň blízko pláže. Už veľa rokov obľúbený u našich klientov. Výborný pomer kvality a ceny.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...