Wien, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, 17.10.2017, Raňajky
Číslo termínu: 57941352

Wien

Turecko » Turecká riviéra » Alanya

, Hotel starstarstar

LM


Wien

Termín:

17.10.2017 - 23.10.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

7 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


286 € Konečná cena


Označenie usporiadajúcej CK: Wien Hotel
Hotel
Hotel Wien Hotel
Prehľad
Poloha: 

Tento obľúbený hotel sa nachádza v centre mesta Alanya, vzdialenom len pár minút príjemnou prechádzkou. Nachádza sa priamo na dlhej piesočnatej pláži, dostupný cez živú promenádu. Popis: 

Hotel má malú recepciu s lobby, reštauráciu, výťah, terasu, bar a salónik s TV. Na recepcii je možné prenajať si trezor za malý poplatok. Na pláži ponúkajú leźadlá, vankúše a slnečníky za poplatok a nájdete tu aj plážový bar a sprchy. Ubytovanie:

Hotel má k dispozícii 52 izieb, ktoré sú dobre zariadené a vybavené sprchou/WC, ventilátorom, klimatizáciou (za poplatok), rádiom, telefónom s priamou voľbou a balkónom s výhľadom na more. Šport: 

Dobrá poloha hotela umožňuje nielen kúpanie a objavovanie starého mesta, ale aj bohatú nočnú zábavu. Stravovanie:

Polpenzia - raňajky a večere formou bufetu.
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK