Voyage Belek Golf and Spa, Turecko, Turecká riviéra, Belek, 9.12.2017, Ultra all inclusive
Číslo termínu: 58237759

Voyage Belek Golf and Spa

Turecko » Turecká riviéra » Belek

, Hotel starstarstarstarstarVoyage Belek Golf and Spa

Termín:

9.12.2017 - 13.12.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Ultra all inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

5 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


319 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu:: Voyage Belek Golf & Spa
Hotel
Hotel Voyage Belek Golf & Spa
Prehľad
Miesto: 

Rozľahlý komplex sa nachádza na kamienkovej a piesočnatej pláže a je obklopený malebnou borovicovým lesom. Belek s jeho nákupné a zábavné zariadenia v asi 2 km sa ľahko dostanete taxíkom alebo dolmus. V centre mesta Antalya je asi 40 km od hotela a ponúka ďalšie nákupné a zábavné zariadenia. Vlastnosti: 

Upscale rezort s svieža záhrady má 587 izieb, rozložených cez hlavnej budovy 1, 2 sekundárne, niekoľko bungalovov a víl. Luxusné vybavenie patrí vstupná hala s recepciou, internetový kútik (za poplatok), Wi-Fi v spoločných priestoroch bezplatne, 2 hlavné reštaurácie (jedna z 16), 3 à la carte reštaurácie (jedna poplatok), bary, cukráreň, kino, disco, Game Center, obchod a kaderníctvo. Priestranné kúpeľné centrum sú Rozmaznaný ste s rôznymi kúpeľné a kozmetické procedúry. Stoličky a uteráky sú vo vyhrievanom krytom bazéne zadarmo. Rozľahlý vonkajší areál je vzhľadom k počasie na uváženie dostupného hotela. Vonkajšie bazény sú v zime uzavreté. Lekárske hodín servis za poplatok. Izba: 

V prednej prístavbami (blok), každý elegantný dvojposteľová izba (DZL) asi 32 m² s vaňou, WC, sušičom vlasov, trezorom, satelitný TV, telefón, minibar, klimatizácia (nepretržite, samostatne regulovať), koberce, balkónom a výhľadom krajín. Jednoposteľová izba (EZL) sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu. V zadnej prístavba (B blok) majú dvojlôžkové izby (DZG) a jednolôžkové izby (RTB) s podobnými vlastnosťami približne 28m² a výhľad do záhrady. Rodinný pokoj (FV2/FV3/FV4) sú približne 39 m², ktorý sa nachádza v B-bloku a majú 2 spálne so spojovacími dverami, s výhľadom do záhrady. K dispozícii sú aj izby (DZQ/EZQ) v Hlavný dom s čiastočným výhľadom na more. Bungalov izba (BNP/ECB) o 32 m² majú podobne vybavené sprchou, Dlažba a terasu. Šport Voľnočasové aktivity: 

4 tartan tenisové kurty, vybavenia, stolný tenis, bedminton, šípky, aerobik, posilňovňa, sauna, parný kúpeľ a hammam; denné a večerné bohatý zábavný program s hrami, športu a show. Za poplatok: masáže a procedúry v kúpeľoch, Golfové ihrisko pri sesterského hotela Maxx Royal, tenisové lekcie a svetlomet, Game Center, biliard, bowling a golfových ihrísk z miestnych poskytovateľov. Deti: 

Detské ihrisko, samostatný detský bazén v krytý vyhrievaný bazén, mini diskotéka, detský bufet, mini klub 4-12 roky. Ultra all-inclusive: 

Raňajky s čerstvo vylisované šťavy, obedy a večere formou bufetu, deň kávy/čaju a koláč na pečivo, popoludňajšie občerstvenie, polnočné občerstvenie, miestne a niektoré importované nealkoholické a alkoholické nápoje 24 hod. (premium dovážané nápoje za príplatok), mini-bar je zásobený denne s vodou, nealkoholické nápoje, pivo a orechy. 1 x za pobyt večera v 2 à la carte reštaurácií, 3. Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky 

Na hostí do 18 rokov sú podávané žiadne alkoholické nápoje.  
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK