Vyhľadávanie zájazdov
Rozšírené vyhľadávanie
Swandor Hotel & Resort Topkapi Palace - Turecko - Turecká riviéra - Antalya - Kundu

Swandor Hotel & Resort Topkapi Palace

Turecko » Turecká riviéra » Antalya » Kundu

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Swandor Hotel & Resort Topkapi Palace

Počet termínov:

1 termín / 1 Last minute / 0 First moment

Strava:

Ultra all inclusive

Doprava:

letecky Bratislava

Počasie:Názov zájazdu podľa organizátora: SWANDOR HOTELS TOPKAPI PALACE
Popis
Vzdialenosť od letiska: 20 km

Najbližšie mesto (km): Antalya (17 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0m
Základné informácie
Luxusný hotelový komplex Wow Topkapı Palace je ukážkou štýlu rozprávok tisíc a jedej noci. Hotel, postavený v tradičnej osmanskej architektúre, kopíruje instanbulský palác tureckých sultánov Topkapı. Hotel rekonštruovali v roku 2009 a pozostáva z piatich trojposchodových budov. Tento rozľahlý areál leží priamo na vlastnej pláži. Zaujímavá architektúra hotela Wow Topkapı Palace a komplexné profesionálne služby v kúpeľnom centre spolu s kvalitnými službami hotela, uspokoja potreby aj toho najnáročnejšieho klienta.
Poloha
Hotel je vzdialený 20 km od medzinárodného letiska v Antalyi a zhruba 17 km od centra mesta Antalya, 6 km od centra oblasti Lara a 2 km od mestečka Kundu.
Vybavenie izieb
Štandardná izba je vybavená balkónom alebo terasou, TV/SAT, AC, minibarom, trezorom, súpravou na prípravu kávy a čaju, telefónom, vlastnou kúpeľňou  so sprchou alebo vaňou, WC, fénom. Internet je k dispozícii za poplatok. Upratovanie a výmena uterákov prebieha každý deň, výmena posteľného prádla každý druhý deň.
Pláž
Krásna 200m dlhá piesočnatá pláž s mólom leží priamo pred hotelom. Ležadlá, slnečníky, osušky na pláži a pri bazéne poskytujú zdarma. Privátne pavilóny na pláží sú za poplatok.
Strava
Hotel má okrem hlavnej reštaurácie aj ďalších 7 à la carte reštaurácií (turecká, talianska, rybia, japonská, medzinárodna, gril a mäsové špaciality)a 10 barov z toho jeden bar je otvorený 24hodín. Rezervácia vopred do à la carte reštaurácií je nutná.
Pre deti
Mini klub pre deti o veu od 4 – 12 rokov ponúka denné a večerné animácie, akvapark, detský bazén a ihrisko, detské disco a kino, stráženie detí je za poplatok.
Šport a zábava
Bez poplatku sú animácie, tanečné kurzy, gymnastika, bazénové aktivity, plážový volejbal, vodné pólo, squash, mini futbal, kanoe, šípky, boccia, lukostreľba, basketbal, billiard, tenis, stolný tenis, posilňovňa. Za poplatok je bowling, vodné športy, osvetlenie tenisového ihriska s príslušenstvom, herňa.
Wellness
V rámci All inclusive môžete využiť turecký kúpeľ, saunu, vírivka, vnútorný bazén. Za poplatok sú ostatné služby SPA centra.
Koncept
All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, neskoré raňajky, bohaté občerstvenie, nealkoholické nápoje, miestne a vybrané zahraničné alkoholické nápoje zdarma. Čerstvé ovocné šťavy, niektoré dovážané nápoje sú za poplatok.
Web
www.wowhotels.com

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...