Vyhľadávanie zájazdov
Rozšírené vyhľadávanie
Pickalbatros Sea World - Egypt - Hurghada

Pickalbatros Sea World

Egypt » Hurghada

, Hotel starstarstarstar

LM
FM


Pickalbatros Sea World

Počet termínov:

420 termínov / 18 Last minute / 102 First moment

Strava:

All inclusive

Doprava:

letecky Viedeň, Bratislava, Sliač, Košice

Počasie:

Dnes Počasí v Hurghada - transparent 31°C


Hotel
Hotel Pickalbatros Sea World
Prehľad
Nachádza sa v druhom rade piesočnatej pláže sesterského hotela Beach Albatros Resort, vzdialený asi 700 m (kyvadlová doprava v cene). Hurghada je asi 15 km vzdialená (pravidelná autobusová doprava za príplatok) a letisko cca 7 km. Celý komplex Pickalbatros sa skladá z hotelov "Hotel Aqua Blu Resort", "Aqua Vista Resort" a "Beach Albatros Garden". K ostatnému vybaveniu rezortu patrí lobby s recepciou, internetová kaviareň (za poplatok), reštaurácie, bary, divadlá a diskotéky (za príplatok). Vo vonkajšom areáli sú bazény s barom. K dispozícii sú stoličky, slnečníky a osušky pri bazéne a na pláži v sesterskom hoteli "Beach Albatros Resort". Možnosť využitia baru na pláži sesterského hotela "Beach Albatros Resort". Všetky ostatné jedlá sú poskytované v "Aqua Blu Resort" a "Beach Albatros Garden". 
Izby
 Jednoducho zariadené dvojlôžkové izby majú sprchu, WC, sušič vlasov, telefón, trezor, satelitná TV, mini chladnička, stropný ventilátor, klimatizáciu a balkón alebo terasu. Počet ekonomických izieb je obmedzený. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu.
Šport
 Plážový volejbal, multifunkčné ihrisko, stolný tenis, gymnastika, aerobic, šípky, bocce, fitnes v sesterskom hoteli "Aqua Vista". Za poplatok: sauna, parný kúpeľ, masáže, tenis, biliard a minigolf v hoteli. Škola potápania a rôzne vodné športy na pláži u miestnych poskytovateľov. Pre deti
 V "Beach Garden" Albators je mini klub (4-12 rokov), detské ihrisko, bazén s vodnými kĺzačkami.
Stravovanie
 Raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raňajky, obed/občerstvenie v bare pri bazéne alebo na pláži, popoludňajšia káva, čaj a pečivo, miestne alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje od 10:00 - 24.00 hod.   

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...