Vyhľadávanie zájazdov
Rozšírené vyhľadávanie
PGS Kremlin Palace - Turecko - Turecká riviéra - Antalya - Kundu

PGS Kremlin Palace

Turecko » Turecká riviéra » Antalya » Kundu

, Hotel starstarstarstarstar

LM


PGS Kremlin Palace

Počet termínov:

18 termínov / 18 Last minute / 0 First moment

Strava:

Ultra all inclusive

Doprava:

letecky Bratislava, Sliač, Košice

Počasie:Názov zájazdu podľa organizátora: PGS HOTELS KREMLIN PALACE
Popis
Vzdialenosť od letiska: 20 km

Najbližšie mesto (km): Antalya (17 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0m
Základné informácie
Unikátny, architektonicky zaujímavo riešený areál postavený v štýle moskovského Kremľa, to je hotel Wow Kremlin Palace. Úžasný hotelový komplex sa skladá z 3 hlavných budov a ponúka svojim hosťom vysoký štandard služieb.
Poloha
Hotel sa nachádza v oblasti Kundu a je vzdialený 20 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 17 km od centra Antalye a 6 km od centra oblasti Lara.
Vybavenie izieb
Vkusné izby sú vybavené  balkóm, TV/SAT, telefónom, trezorom, minibarom, fémom, súpravou na prípravu kávy a čaju,  klimatizáciou a vlastnou kúpeľňou so sprchou a WC. Upratovanie a výmena posteľného prádla a uterákov prebieha denne. Internet je k dispozícii za poplatok. Izby pre hendikepovaných klientov sú k dispozícii.
Pláž
Krásná piesočnatá pláž leží priamo pred hotelom a je dlhá 215 m, ležadlá, slnečníky, matrace a osušky sú k dispozícii zdarma. Privátne pavilóny na pláži sú za poplatok.
Strava
K dispozícii je okrem hlavnej reštaurácie aj 7 à la carte reštaurácií (turecká, japonská, mexická, talianska, rybia, medzinárodna) a 7 barov. Rezevácie do à la carete reštaurácii sú nutné vopred.
Pre deti
Mini klub pre deti od 4 – 12 rokov, denné a večerné animácie, detský bazén a ihrisko, detské kino, aquapark, detské stoličky a menu v reštaurácii, detské postieľky v izbách. Babysitting je za poplatok.
Šport a zábava
Bez poplatku sú animácie, tanečné kurzy, gymnastika, šípky, boccia, mini futbal, bazénové aktivity, plážový volejbal, vodné pólo, kanoe, basketbal, billiard, 2 tenisové kurty, stolný tenis, posilňovňa. Za poplatok je bowling, vodné športy, osvetlenie tenisového a basketbalového ihriska s príslušenstvom, herňa.
Wellness
Vrámci All Inclusive môžete využiť turecký kúpeľ, saunu, vírivku, vnútorný bazén. Za poplatok sú ostatné služby SPA centra.
Koncept
All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, neskoré raňajky, bohaté občerstvenie, nealkoholické nápoje, miestne a vybrané zahraničné alkoholické nápoje zdarma. Niektoré dovážané nápoje a čerstvé šťavy sú za poplatok.
Web
www.wowhotels.com

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...