Vyhľadávanie zájazdov
Rozšírené vyhľadávanie
Muz - Turecko - Turecká riviéra - Alanya

Muz

Turecko » Turecká riviéra » Alanya

, Hotel starstarstar

FM


Muz

Počet termínov:

1388 termínov / 0 Last minute / 748 First moment

Strava:

All inclusive

Doprava:

letecky Viedeň

Počasie:

Dnes Počasí v Alanya - transparent 11°C


Názov zájazdu:: Muz Hotel
Hotel
Hotel Muz Hotel
Prehľad
Poloha:

Hotel sa nachádza priamo pri piesočnatej, mierne sa zvažujúcej pláži Kleopatra a má svoj vlastný úsek pláže. Centrum Alanye je cca 2 km, ľahko dostupné taxíkom alebo dolmusom. Popis:

Tento centrálne umiestnený hotel má celkom 85 izieb, ktoré sú rozložené v dvoch 3-poschodových budovách. Zariadenie sa skladá z lobby s recepciou, trezormi a Internet Café (za poplatok), hlavnej reštaurácie, barov, TV miestnosti, obchodov a kaderníctva. V areáli nájdete slnečnú terasu s pool snack barom a bazénom. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii pri bazéne zadarmo. Ubytovanie:


Dvojlôžkové izby sú vybavené kúpeľňou/sprchou, WC, sušičom vlasov, sat.TV, telefónom, klimatizáciou (sezónne), mini barom (za poplatok) a balkónom alebo terasou. K dispozícii sú jednolôžkové izby a dvojlôžkové izby pre jednu osobu. Economy izby sa líšia vo veľkosti a umiestnení. Šport: 

Plážový volejbal, stolný tenis, šípky; príležitostne večerný zábavný program so živou hudbou. Za poplatok: vodné športy od miestnych poskytovateľov na pláži. Deti: 

Samostatný detský bazén. Stravovanie:

All inclusive - pestré raňajky a večere formou bufetu.  
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...