L & B, Bulharsko, Burgas, 4.9.2017, Raňajky
Číslo termínu: 57891187

L & B

Bulharsko » Burgas

, Hotel starstarstar

LM


L & B

Termín:

4.9.2017 - 11.9.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:

0 €
350,31 € Konečná cena


Popis
Tento menší hotel sa nachádza v severnejšej časti obľúbeného letoviska Slnečné pobrežie vo vzdialenosti približne 500m od pláže. V blízkosti hotela sa nachádza viacero reštaurácii, barov a približne 850m od hotela sa nachádza i známy Action Aquapark. Hostia môžu využívať vonkajší bazén, detský bazén, internet v lobby zdarma, 24h. Recepciu, úschovňu batožiny. Hotel je vhodný pre menej náročných klientov.
Poloha
Hotel sa nachádza 28km od medzinárodného letiska v Burgase. Centrum letoviska Slnečné pobrežie je od hotela vzdialené cca 200m. V priebehu dovolenky doporučujeme navštíviť i oblasť Sv. Vlas a vyhlásený Starý Nessebar, ktorý je zapísaný medzi pamiatkami UNESCO na nachádza sa približne 7km od hotela.
Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: letisko Burgas (28km)

Najbližšie mesto (km): Nesebar (7km)

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 500m
Pláž
Piesková pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza 500m od hotela. Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii za poplatok.
Vybavenie izieb
Štandardné izby sú moderne zariadené a vybavené klimatizáciou, balkónom, trezorom (na recepcii za poplatok), chladničkou, telefónom, TV, súkromnou kúpeľňou s fénom a osuškami.
Strava
V hoteli je hlavná reštaurácia ponukajúca jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne a bar pri bazéne.
Šport a zábava
Pre hostí sú k dispozícii  vonkajší bazén (ležadlá a slnečníky sú zdarma pri bazéne), stolný tenis.
Wellness
Hotel ponúka ubytovanie s raňajkami alebo s polpenziou (raňajky, večere) formou otvoreného bufetu. Podrobný popis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.
Pre deti
Pre deti je k  dispozícii detský bazén, detská postieľka(za poplatok) a v reštaurácii detská stolička.
Web
www.hotel-lb.com

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK