Esperanto, Bulharsko, Burgas, Slnečné pobrežie, 12.9.2017, Raňajky
Číslo termínu: 55627711

Esperanto

Bulharsko » Burgas » Slnečné pobrežie

Nesebar, Hotel starstarstar

FM


Esperanto

Termín:

12.9.2017 - 15.9.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

4 dni

Doprava:

letecky  Ostrava0 odjazdových miest

Cena od:

472,30 €
317,30 € Konečná cenaOznačenie usporiadajúcej CK: Esperanto Hotel
Poloha
na okraji Slunečného pobřeží. Centrum letoviska Slunečné pobřeží cca 3 km. Historické centrum Nessebaru (památka UNESCO) cca 500 m. Restaurace, bary a autobusová zastávka v blízkosti hotelu. Letiště Burgas cca 25 km.
Vybavenie
moderní hotel, 78 pokojů na 6 podlažích. Nabízí k využití přijímací halu s recepcí a trezory k pronajmutí, hlavní restauraci, a-la-carte restauraci, bar, minimarket a rychlé občerstvení. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén a opalovací terasa. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Ubytovanie
dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): cca 20 m2, chladnička, individuální klimatizace, kabelová TV, sprcha, WC, fén, balkon. Apartmány (A2C/A3C): cca 50 m2, kombinace obývací ložnice, jinak stejné vybavení jako A2A. Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.
Popis hotelu
Nabídka Joker pokojů. Historické centrum na v blízkosti. Ideální volba pro mladé.
Pláž
cca 150 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.
Stravovanie
snídaně nebo polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.
Sport/aktivity
bohatá nabídka aktivit v letovisku Slunečné pobřeží. Za poplatek: široká nabídka vodních sportů na pláži.
Internet
internetový koutek za poplatek, WiFi v lobby zdarma.
Deti
vestavěný dětský bazén. Dětská postýlka na vyžádání a za poplatek. Dětské židličky v restauraci na vyžádání zdarma.
Info
místní kategorie: 3.
Ušetřete
• 20% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 29.2., 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.3., 10% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 30.4.• výhodné termíny 7=5/14=10 při odletech 28.5.-14.6., 5.9.-24.9., 7=6/14=12 při odletech 15.6.-25.6.• Joker pokoje
Dětská sleva
A2A - 1 dítě (do 14,9 let) 100% sleva na ubytování a stravu. A2C - 1-2 děti (do 14,9 let) 100% sleva na ubytování a stravu. A1A - 1. dítě (do 14,9 let) 50% sleva na ubytování a stravu, 2. dítě (do 14,9 let) 100% sleva na ubytování a stravu.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK