Crystal Paraiso Verde Resort & Spa, Turecko, Turecká riviéra, Belek, 22.10.2017, Ultra all inclusive
Číslo termínu: 58257467

Crystal Paraiso Verde Resort & Spa

Turecko » Turecká riviéra » Belek

, starstarstarstarstarCrystal Paraiso Verde Resort & Spa

Termín:

22.10.2017 - 26.10.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Ultra all inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

5 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


302 € Konečná cena


Označenie usporiadajúcej CK: Crystal Paraiso Verde
Hotel
Hotel Crystal Paraiso Verde
Prehľad
Poloha:

Hotel sa nachádza v tichej oblasti Belek-Bogazkent a asi 400 m od piesočnatej a kamienkovej pláže. Obchody sú vo vzdialenosti cca 1 km od hotela, centrum Belek je asi 8 km ďaleko. Popis: 

Tento rodinný hotel má 670 izieb rozložených do hlavnej budovy a niekoľkých prístavb. Vybavenie lobby, internetový kútik (za poplatok), Wi-Fi vo verejných priestoroch zdarma, hlavná reštaurácia, 4 à la carte reštaurácie, bary, Game Center, kaderníctvo, obchody a kúpeľné centrum. V záhrade nájdete slnečnú terasu s pool snack barom a bazén s tobogánmi. Slnečníky, ležadlá a vankúše pri bazéne a na pláži zdarma. Ubytovanie:

Izba má kúpeľňu, WC, sušič vlasov, trezor, satelitná TV, telefón, minibar, Wi-Fi pripojenie, klimatizácia a balkón. Ekonomicky výhodné izby sú tiež k dispozícii. Veľké dvojlôžkové izby majú naviac palandu. Rodinné izby majú 2 spálne so spojovacími dverami. Šport: 

Stolný tenis, mini golf, basketbal, plážový volejbal, fitnes, sauna, parný kúpeľ a hammam; denné a večerné animačné a zábavné programy s hrami. Za príplatok: procedúry v kúpeľnom centre. Deti 

Detské ihrisko, bazén niekoľko samostatný detský, detské kino, detský bufet a detský klub 4-12 rokov. Stravovanie:

Ultra all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu a občerstvenie počas dňa. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje 24 hodín.  
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK