Crystal Flora Beach Resort, Turecko, Turecká riviéra, Kemer, Beldibi, 22.10.2017, Ultra all inclusive
Číslo termínu: 58263460

Crystal Flora Beach Resort

Turecko » Turecká riviéra » Kemer » Beldibi

, Hotel starstarstarstarstarCrystal Flora Beach Resort

Termín:

22.10.2017 - 26.10.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Ultra all inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

5 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


284 € Konečná cena


Označenie usporiadajúcej CK: Crystal Flora Beach
Hotel
Hotel Crystal Flora Beach
Prehľad
Poloha:

Hotel Crystal Flora Beach sa nachádza v meste Beldibi, priamo pri piesočnatej a kamienkovej pláži. Centrum mesta Kemer s jeho početnými nákupnými a zábavnými zariadeniami je v dosahu od Dolmušmi/taxíkom asi 17 km. Popis:

Hotel má 521 izieb a ponúka foyer s recepciou, lobby bar, internetový kútik (za poplatok, poplatok), Wi-Fi, niekoľko reštaurácií, bary, nočný klub a wellness centrum. Vo vonkajšom areáli hotel ponúka sladkovodný bazén s tobogánmi, slnečníky a ležadlá pri bazéne a na pláži zadarmo. Ubytovanie: 

Jedno a dvojlôžkové izby sú vybavené sprchou, WC, sušičom vlasov, trezorom, satelitným TV, telefónom, minibarom, klimatizáciou a balkónom/terasou. Promo izby sa líšia veľkosťou a umiestnením. Rodinné izby majú navyše spálňu. Šport:

Stolný tenis, šípky, boccia, basketbal, plážový volejbal, aerobik, posilňovňa, parný kúpeľ, hammam a sauna; Animačný program a večerná zábava. Za poplatok kúpeľné centrum, biliard, bowling a vodné športy od miestnych poskytovateľov. Deti 

Detské ihrisko, samostatný detský bazén a mini klub 4-12 rokov. Stravovanie:


Ultra All inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodín. 1x za pobyt večera v jednej z 5 à la carte reštaurácií(nutná rezervácia).  
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK