Crystal Aura Beach resort & Spa, Turecko, Turecká riviéra, Kemer, 22.10.2017, Ultra all inclusive
Číslo termínu: 58263259

Crystal Aura Beach resort & Spa

Turecko » Turecká riviéra » Kemer

, Hotel starstarstarstarstarCrystal Aura Beach resort & Spa

Termín:

22.10.2017 - 26.10.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Ultra all inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

5 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


309 € Konečná cena


Hotel
Hotel Crystal Aura Beach Resort & Spa
Hotelový slogan
Luxusný hotel ležiaci na prekrásnej kamienkovej pláži v letovisku Kemer
Prehľad
Poloha:

Hotel sa nachádza v oblasti Kemer, 55 km od medzinárodného letiska v Antalyi a 38 km od centra mesta Antalya.Popis:

Hotel pozostáva z viacerých budov a poskytuje svojim hosťom vstupnú halu s lobby a 24-hodinovou recepciou, hlavnú reštauráciu s ponukou jedál domácej i medzinárodnej kuchyne, a´la carte reštaurácie - turecká, talianska, morských plodov (1x za pobyt zdarma, nutná rezervácia vopred), Vitamin bar, Snack bar, Beach bar, Lobby bar, Garden Cocktail bar, Disco bar, Pool bar, cukráreň. K dispozícii sú vonkajšie a detské bazény, vnútorný bazén a aquapark aj nákupná arkáda, kaderníctvo, lekár, čistiareň, internetová kaviareň (za poplatok) a konferenčná miestnosť.Ubytovanie:


Štandardná izba má kúpeľňu s WC a fénom, SAT-TV, Wi-Fi, telefón, trezor, mini bar, klimatizáciua balkón. K dispozícii sú izby pre hendikepovaných klientov. Šport:

Za poplatok je herňa, biliard, stolný futbal, osvetlenie tenisového kurtu a zapožičanie tenisovej výbavy, vodné športy na pláži, masáže, peeling, SPA centrum a kompletná starostlivosť o telo a vlasy. Zdarma denné a večerné animácie, tenis, fitnes centrum, šípky, aerobik, strečing, vodné polo, aqua aerobik, plážový volejbal, stolný tenis, turecký kúpeľ, sauna, shock sprcha, vnútorný bazén, jacuzzi. Deti:

Detský bazén s aquaparkom, mini klub s detským ihriskom pre deti vo veku 4-12 rokov.
Pre deti
Pre deti - mini klub 4-12 rokov, detský bazén, aquapark, detské ihrisko
Stravovanie
Stravovanie - hlavná reštaurácia (turecká a medzinárodná kuchyňa), 3 a´la carte reštaurácie (turecká, talianska, sea food), Vitamin bar, Snack bar, Beach bar, Lobby bar, Garden Cocktail bar, Disco bar, Pool bar, patiséria - Koncept Ultra All Inclusive 24 hodín.: - raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere a neskoré večere formou otvoreného bufetu - snacky počas dňa, čaj / kava a zákusky, lokálne a niektoré importované alkoholické a nealkoholické nápoje, zmrzlina - importované alkoholické nápoje, fľaškové nápoje a čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok - podrobný rozpis služieb Ultra All Inclusive dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK