Club Salima, Turecko, Turecká riviéra, Kemer, Beldibi, 15.10.2017, All inclusive
Číslo termínu: 58250875

Club Salima

Turecko » Turecká riviéra » Kemer » Beldibi

, starstarstarstarstar

LM


Club Salima

Termín:

15.10.2017 - 19.10.2017
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

5 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


292 € Konečná cenaKategória hotela: ****
Hotel
Hotel Club Salima
Prehľad
Poloha: 

Tento komfortný Club Resort sa nachádza priamo na pláži v meste Beldibi, asi 13 km od Kemeru a 30 km od Antalye, v borovicovom lese. Popis: 

V rozľahlom komplexe sú situované 2-podlažné bungalovy, roztrúsené po celom klub "Center". Nachádza sa tu nákupná pasáž, kaviareň a reštaurácia. Ďalej tu nájdete TV miestnosť, bary, lekár, práčovňa, kaderníctvo a amfiteáter. V záhrade je veľký bazén s oddeleným detským bazénom, bar pri bazéne, slnečná terasa a trávnik. Ubytovanie: 

Pestro zdobené Club izby majú sprchu/WC, sušič vlasov, trezor, telefón, klimatizáciu a balkón alebo terasu. Rodinné izby majú rovnaké vybavenie, a majú oddelenú spálňu s poschodovou posteľou. Šport: 

Basketbal, volejbal, stolný tenis, Lukostreľba a 6 tenisových kurtov, okrem toho zariedenie ponúka  disco a večernú zábavu. Vodné športy na pláži (za poplatok). Deti: 

Detské ihrisko a detský klub. Stravovanie:
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK