Amaris, Bulharsko, Burgas, Slnečné pobrežie, 4.9.2017, Raňajky
Číslo termínu: 57889737

Amaris

Bulharsko » Burgas » Slnečné pobrežie

, Hotel starstarstar

LM


Amaris

Termín:

4.9.2017 - 11.9.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:

0 €
350,31 € Konečná cenaOznačenie usporiadajúcej CK: AMARIS COMPLEX
Popis
3* hotel Amaris  je menší rodinný hotel nachádzajúci sa v centre obľúbeného letoviska Slnečné pobrežie. Tento hotel nepatrí medzi veľké hotelové kopmlexy avšak ponúkna dobré služby a komornejšiu atmosféru, ktorú ocenia klienti preferujúci menšie a kľudnejšie rezorty. Hotel má k dispozícii vlastné parkovisko a hotel ponúka i možnosť prenájmu auta. V blízkosti hotela sa nachádza autobusová zastávka, zabezpečujúca transport do okolitých miest a mestečiek. WiFi je k dispozícii v lobby za poplatok.
Poloha
Hotel sa nachádza 26km od medzinárodného letiska v Burgase. Centrum letoviska Slnečné pobrežie je vzdialené približne 400m a návštíviť sa určite oplatí i historické mesto Nesebar, ktoré je súčasťou svetového kulturného dedičstva UNESCO a je vzdialené len 4,5km od hotela.
Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: Burgas medzinárodné letisko 26km

Najbližšie mesto (km): Slnečné pobrežie 400m

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 300m
Pláž
Široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená len 300 m od hotela.
Vybavenie izieb
Štandardná izba je vybavená klimatizáciou, balkónom, minibarom, Sat TV, telefónom, sejfom (za poplatok na recepcii), kúpeľňou a osuškami.
Strava
V hoteli je hosťom k dispozícii hlavná reštaurácia s terasou a lobby bar.
Šport a zábava
Pre hostí je k dispozícii  vonkajší  bazén (ležadlá a slnečníky sú zdarma pri bazéne).
Wellness
Za poplatok je možné využiť salón krásy a masáže.
Pre deti
Pre deti je určený vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, detské ihrisko a detská postieľka (za poplatok).
Web
www.amaris-hotel.info

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK